Opcje przeglądania

Zapewnienie bezpiecznej przestrzeni na kable, urządzenia sterujące oraz inne elementy instalacji elektrycznej, to podstawowe zadanie rozdzielnic natynkowych. Jednak funkcja ochronna i zabezpieczająca instalację przed dostępem osób nieuprawnionych, to niejedyna rola, jaką odgrywają rozdzielnice. Równie ważna jest właściwa organizacja poszczególnych podzespołów i elementów układu elektrycznego, dzięki której sterowanie instalacją staje się prostsze i bardziej komfortowe dla użytkowników. Właśnie dlatego, warto postawić na rozwiązania od sprawdzonych producentów, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór metalowych rozdzielnic natynkowych, o odpowiedniej głębokości i nowoczesnej, ergonomicznej konstrukcji. Każda z nich posiada I klasę ochronności i wykonana została zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju normami m.in. w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wyprodukowane ze stalowej blachy powlekanej lakierem, zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez wiele długich lat, jednocześnie łącząc w sobie solidność wykonania i nowoczesną estetykę.


Rozdzielnica natynkowa – zobacz naszą ofertę

Każda rozdzielnica metalowa natynkowa z naszej oferty wyposażona jest w drzwi zatrzaskowe lub zamek z kompletem kluczy. Oferujemy zabudowy pełne lub z przednią szybą, posiadające podstawę pod licznik, wkręty i szyny zaciskowe, a także odpowiednio wyprofilowane wejścia na kable i zatrzaski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do wyboru rozdzielnic o odpowiednich parametrach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl