Filtrowanie
Dostępność
Nowość
Promocja

Przewody sterownicze

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Elektryzuj.com.pl przewody sterownicze oraz kable zasilające, ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być wykorzystywane do tworzenia różnego rodzaju połączeń, zarówno stałych, jak i ruchomych. Ich niekwestionowaną zaletą jest doskonała giętkość przy zachowaniu wysokiego poziomu elastyczności, dzięki czemu przewód z łatwością poddaje się warunkom zewnętrznym, dopasowując do kształtu pomieszczeń i konstrukcji, jednocześnie pozostając niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie przewody i elementy okablowania dostępne w naszej ofercie pochodzą od uznanych w kraju i na świecie producentów. Nie inaczej jest w przypadku przewodów sterowniczych, które doskonale sprawdzają się w przypadku instalacji w maszynach i urządzeniach przemysłowych, instalacjach technologicznych, jak również na liniach produkcyjnych i w najbardziej złożonych systemach automatyki przemysłowej.

Szeroka oferta kabli sterowniczych do maszyn i urządzeń przemysłowych

Parametry oferowanych przez nas przewodów i kabli, takie jak rezystancja izolacji, napięcie pracy czy promień gięcia, dają im uniwersalne zastosowanie przy jednoczesnym, bardzo zaawansowanym stopniu użyteczności. Przewody, które sprzedajemy, gwarantują bezawaryjną pracę w temperaturach od -40 do +80 stopni Celsjusza, a zastosowanie wzmocnionej izolacji i specjalnej powłoki z PVC, poprawia komfort użytkowania i znacznie przedłuża ich żywotność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl