Przekaźniki przemysłowe

Bogata oferta przekaźników dla przemysłu o różnych parametrach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej klasy przekaźniki przemysłowe od cenionych producentów, a także niezbędne akcesoria i części zamienne do przekaźników. Jeśli szukasz nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań, chcesz wyposażyć swoje maszyny przemysłowe w profesjonalne i niezawodne przekaźniki, podnosząc w ten sposób jakość pracy linii przemysłowych i zwiększając ich wydajność, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroka gama dostępnych rozwiązań sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz przekaźnik przemysłowy o parametrach, które w optymalny sposób odpowiadają twoim potrzebom. W trosce o zapewnienie szerokiego wyboru przygotowaliśmy asortyment przekaźników, różniących się między sobą wymiarami, trybami przełączania napędów, znamionowym napięciem sterowania, liczbą styków czy poziomem kompatybilności. Dzięki temu, w naszym sklepie znajdziesz przekaźniki sprawdzające się zarówno w najprostszych urządzeniach, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcyjnie i zaawansowanych technologicznie maszynach.

Wyłączniki bezpieczeństwa

W naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji nie brakuje również przekaźnikowych wyłączników bezpieczeństwa, stosowanych na bardzo rozległą skalę w urządzeniach przemysłowych, a także w sprzętach AGD/ RTV oraz elektronice użytkowej. Wyłączniki krańcowe wyposażone są m.in. w system zabezpieczający przed ponownym uruchomieniem urządzenia, np. na skutek nagłego przywrócenia dostaw energii elektrycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl