Któż nie chciałby zwiększyć wygody mieszkania we własnym domu? Czy marzy się Państwu inteligentny dom, w którym wiele urządzeń elektrycznych działa w sposób automatyczny, bez konieczności ich ręcznego uruchamiania ? Dziś to żaden problem!

Sklep internetowy Elektryzuj.com.pl oferuje mnóstwo wysokiej klasy urządzeń elektrycznych przeznaczonych do automatyzacji procesów związanych ze sterowaniem domowym oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, roletami, bramą garażową, alarmem i wieloma innymi urządzeniami elektrycznymi, w jakie wyposażony jest każdy nowoczesny dom. Automatyka domowa to większa wygoda mieszkania, a także mniejsze zużycie prądu, a tym samym niższe rachunki za energię elektryczną.

Do zdalnego regulowania oświetlenia na schodach służy tzw. automat schodowy. Do sterowania oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym przeznaczony jest automat zmierzchowy, który po odpowiednim zaprogramowaniu samoczynnie włącza i wyłącza światła. Poza tym sklep oferuje różnego rodzaju czujniki, które skłaniają urządzenia elektryczne do samodzielnego włączenia się, po wykryciu aktywności – ruchu, po spadku lub wzroście temperatury itd.

W ofercie sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy oraz inne urządzenia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stanie się rzeczywistością. Co warte podkreślenia, prezentowany sprzęt to najwyższej jakości akcesoria elektrotechniczne pochodzące od sprawdzonych, znanych na rynku producentów, takich firm jak BEMKO czy Schneider Electric. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty, a w razie pytań, do kontaktu.

AUTOMAT SCHODOWY AS-B 220 AUTOMAT SCHODOWY AS-B 220
Producent: F&F
Cena: 41,33 zł
szt.
zobacz więcej
AUTOMAT SCHODOWY AS-B 24 AUTOMAT SCHODOWY AS-B 24
Producent: F&F
Cena: 41,33 zł
szt.
zobacz więcej
AUTOMAT SCHODOWY ASO-205 AUTOMAT SCHODOWY ASO-205
Producent: F&F
Cena: 43,91 zł
szt.
zobacz więcej
AUTOMAT SCHODOWY ASO-220 AUTOMAT SCHODOWY ASO-220
Producent: F&F
Cena: 41,33 zł
szt.
zobacz więcej
AUTOMAT SCHODOWY ASO-24 AUTOMAT SCHODOWY ASO-24
Producent: F&F
Cena: 41,33 zł
szt.
zobacz więcej
Ogranicznik mocy  P1MB1PT20 1P 20A Ogranicznik mocy P1MB1PT20 1P 20A
Producent: LOVATO
Cena: 29,73 zł
szt.
zobacz więcej
Ogranicznik mocy  P1MB1PT25 1P 25A Ogranicznik mocy P1MB1PT25 1P 25A
Producent: LOVATO
Cena: 30,81 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl