Kable i przewody elektryczne

Zarówno kable, jak i przewody stanowią niezbędne elementy do wykonania sprawnie działającej instalacji elektrycznej. Dzięki bogatemu asortymentowi wyrobów dostępnych w sklepie internetowym Elektryzuj.com.pl instalatorzy mogą u nas bez trudu znaleźć produkty elektryczne, które znajdą zastosowanie przy różnorodnych pracach instalacyjnych.

Oferowane kable różnią się między sobą nie tylko długością, ale także grubością, zastosowaniem, właściwościami oraz materiałami użytymi w procesie produkcji. Przewód 2x1 5, 3x1 5, 3x2 5 czy 5x10 doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przesyłanie energii elektrycznej bądź sygnałów elektrycznych. Zarówno kable, jak i przewody, czy to 5x2 5, czy 5 x4, są przeznaczone do tego samego celu, a więc do wyznaczania drogi przekazywanego prądu elektrycznego. Konstrukcje kabli wraz ze szczelnością oraz odpowiednią izolacją pozwalają na umieszczanie ich nie tylko w głębi ziemi, ale także w wodzie. Natomiast przewody elektryczne znajdują zastosowanie głównie wewnątrz budynków.

W asortymencie sklepu internetowego Elektryzuj.com.pl posiadamy szeroki wybór kabli i przewodów elektrycznych lgy, ydy oraz ydyp, które doskonale sprawdzają się zarówno w codziennym użytku (np. jako kable samochodowe, komputerowe, domofonowe), jak i w profesjonalnych zastosowaniach przemysłowych (np. jako przewody ziemne, instalacyjne). Dopełnieniem naszej oferty są końcówki kablowe i tulejkowe, wtyki SAT, zestawy połączeniowe kabla antenowego, przejścia podokienne, uchwyty do mocowania przewodów, a także taśmy perlonowe do wciągania kabli z dwoma oczkami.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy kable i przewody elektryczne, których dostawcami są między innymi tacy producenci jak Elektrokabel, Draka, Haupa, Lexton, TF oraz Madex. To, co wyróżnia oferowane wyroby to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także atrakcyjna cena oraz zgodność z normami unijnymi. Dzięki temu każdy z naszych produktów umożliwia wykonanie profesjonalnej, bezpiecznej oraz sprawnie działającej instalacji nawet w wymagających warunkach zewnętrznych.

KABEL  YAKY 4x16 0,6/1 kV aluminium KABEL YAKY 4x16 0,6/1 kV aluminium
Cena: 5,20 zł (netto: 4,23 zł )
m.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

zobacz więcej
KABEL  YAKY 4x25 0,6/1 kV aluminium KABEL YAKY 4x25 0,6/1 kV aluminium
Cena: 7,15 zł (netto: 5,81 zł )
m.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

zobacz więcej
KABEL ENERGETYCZNY YAKY 5X25  ŻO 0.6/1KV
Producent: Elektrokabel
KABEL ENERGETYCZNY YAKY 5X25 ŻO 0.6/1KV
Cena: 9,80 zł (netto: 7,97 zł )
m.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

zobacz więcej
KABEL YAKY 4X35 0,6/1 KV aluminium KABEL YAKY 4X35 0,6/1 KV aluminium
Cena: 9,90 zł (netto: 8,05 zł )
m.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

zobacz więcej
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl